post

Analyse av PSG Hjemmedrakt 2018-19

For tre måneder siden avslørte Paris Saint-Germain lagets nye hjemme-jersey i 2018-19 sesongen, stikker til tradisjonen, og den nye jerseyen er preget av en langvarig rød og blå tofarget form som har blitt elsket av fans .

Billige PSG drakter er parret med blå shorts og ball sokker, og ball sokker er dekorert med røde striper innlagt med hvite kanter for å sikre at klubbens tradisjonelle tre farger er fullt vist fra topp til tå. Jerseyen er utstyrt med høy ytelse strikketøy utstyrt med den nyeste Vaporknit teknologien for å øke hastigheten gjennom både ytelse og estetikk. Det opplagte nettverket i brystet og ryggen er nøyaktig tegnet ut fra atletens feber- og svettedata, noe som gir optimal pusteevne.

Paris Saint-Germain-fans er en av de mest fanatiske fansne i Europa, og denne kraftige funksjonen tillater oss å gjøre noen nye endringer i de tradisjonelle røde stripene. Dette er en helt ny og unik måte å identifisere din jersey på så snart du ser den.

Paris Saint-Germain Club har en rik tradisjon og er kondensert på denne jerseyen som fans og spillere elsker. Jeg tror at mange PSG-fans vil kjøpe PSG drakt 18/19 barn som en gave til barn.

De vevde røde og hvite to-tone stripene er innebygd bak den slanke kragen og viser stolt de gyldne liliene, som er avledet fra klubbens merker og er et symbol på klubben og til og med hele Paris. Samlet sett er denne Fotballdrakter Barn designen perfekt og vil definitivt bli elsket av fans.